Napisano 2 Wrzesień 20169 l comment_33662 Hej, poszukujemy wspólokatorki do pokoju dwosobowego w ładnym 3-pokojowym mieszkaniu w centrum Wrocławia, 5 min od Galerii Dominikańskiej i Rynku. Blisko mieszkania są przystanki tramwajów i autobusów, bardzo dobry dojazd na uczelnie. Jesteśmy 3 studentkami z lekarskiego , stomatologii i farmacjii i szukamy osoby także z tych kierunków. Mieszkanie jest odnowione , ciche i słoneczne. Więcej informacjii telefonicznie 694752822 :)) Zgłoszenie
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.