W temacie gsusg się nie wypowiem, bo na żadne szkolenia od nich nie uczęszczałam. Ostatnio skorzystałam z kursu o tematyce "Wskazania medyczne do zabiegów, procedura kwalifikacji i laserowania oraz powikłania i jak sobie z nimi radzić? " prowadzony był przez Dr n.med. Hans Peter Haug. Mam to szczęście, że mój tata jest okulistą. Także większość szkoleń i wiele, wiele godzin wolontariatu już u niego wyrobiłam. Cieszę się z tego faktu, bo mogę asystować przy zabiegach. Tata namawia mnie do pracy u niego, ale jednak wolę założyć własny gabinet. Mam już biznes plan, zamierzam starać się o dofinansowanie. Potrzebne urządzenia mam już dobrane od
https://www.mdt.pl/ Teraz tylko pytanie czy to nie będzie skok na głęboką wodą któremu nie podołam. Generalnie czuję się bardzo dobrze przygotowana.