Zarejestrowałem się na koncie test medfile, jak na razie nie mam uwag. Zobaczymy, co bd później. Super że są erecepty. Wcześniej testowany igabinet i dreryk.
Ja chyba bede musiał sprawdzic ten program, tak jak Pan pisał - informatyzacja jest nieunikniona, a mój (fajny i wystarczający kiedyś) program już nie daje rady. Szkoda. Mam nadzieje ze medfile się sprawdzi w mojej praktyce.