Mam pytanie do osób, które miały doświadczenie z masażem tantrycznym. Nigdy wcześniej nie byłem i nie wiem czego się spodziewać. Czy to bardziej spokojny masaż relaksacyjny, czy coś zupełnie innego? Zależy mi na redukcji stresu i napięcia w ciele, ale też na komfortowej, profesjonalnej atmosferze. Każda szczera opinia mile widziana.