Cześć! mam takie pytanie, czy jest tu ktoś kto może przenosił się z medycyny z Zabrza do Wrocławia? najlepiej po I roku? jest tu ktoś komu się to udało ? dodam, że byłam już chyba ze 3 razy w dziekanacie we Wrocławiu i pani zajmująca się tym twierdziła, że muszę zaliczyć sesję w I terminie, mieć praktyki w lipcu, w miarę średnią i dobry powód i nic o większych problemach nie mówila... wiem, że są róznice programowe, ale tez pytala sie gdzie teraz studiuje i ze roznice programowe ustala sie indywidualnie. Także jeśli ktoś cos takiego przeżył to bardzo prosilabym o jakies informacje