- Praca - wykonywanie opisów leków
- Praca - wykonywanie opisów leków
- Praca - wykonywanie opisów leków
- Farmakologia
-
Praca - wykonywanie opisów leków
Witam. Poszukuję studentów farmakologii do pracy odnośnie wykonywania opisów leków dostępnych na polskim rynku. Założenia są takie, aby opis był kompetentny odnośnie substancji aktywnej oraz ogólnego działania. Treść musi być zredagowana i odpowiednio skrócona(ale tak, aby nie pominąć najważniejszych szczegółów). Kolejne zadanie mam już do wykwalifikowanego farmaceuty - odnośnie leków, które zmieniły swoją nazwę handlową. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW lub Gadu-Gadu: 8-8-85-787 (bez myślników). Praca dostępna od zaraz. Do moderatorów - proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, jeśli sie pomyliłem.
alfa
Members
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta