Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

MedFor.me - Medycyna. AI. Obiektywnie

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

meomartino

MD
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez meomartino

  1. A czy nie jest tak, że prawo wykonywania zawodu daje przede wszystkim LEP? Czy osoby, które zdają LEP już teraz we wrześniu nie moglyby podjąć pracy np na karetce "P"? Chyba czas się tym wszystkim zainteresować troche poważniej
  2. Ja uważam, że wybór nie jest tak bardzo istotny - i tak nad pacjentem często każdy się wymienia żeby usłyszeć chociażby serducho na wszystkie możliwe sposoby Zwrócilbym za to uwagę na to co dsk mniej więcej: wygodne oliwki, raczej jeden przewód (jak są dwa to słychać otarcia jednego o drugi) i to żeby głowica nie była zbyt wysoka - ja używam Rapaporta i czasem chciałoby się włożyć pod mankiet przy badaniu ciśnienia i jest ciężko. Ogólnie myślę, że najważniejsza jest wygoda i nie ma co specjalnie zbyt długo rozwodzić się nad zakupem
  3. Proste pytanie, ale czy odpowiedź prosta? Dlaczego wybraliście medycynę? Czy kiedykolwiek żałowaliście wyboru? Dla mnie tak, bo wszystko sprzyjało - zainteresowanie i otoczenie. Zaczęło się od zainteresowania pierwszą pomocą, a dołożyły się na pewno tez podpowiedzi rodziny, że to byłby dobry wybór i przyszlościowa droga. Pierwotnie myślałem bardziej o ratownictwie, ale w koncu doszedłem do wniosku, że ratownictem mogę się tez zajmować jako lekarz, a w tym wypadku pozostanie także kilka więcej ciekawych wariantów. W tej chwili myślę, że znalazłoby się jeszcze kilka więcej plusów... Czy kiedykolwiek żałowałem wyboru - o tak, przed każda sesją !
  4. Pozwolę sobie założyć temat na medyczne kawały;) Ostatnio słyszałem kilka ciekawych - jednych pewnie bardziej rozbawią, drugich mniej - Panie bobrze, dlaczego ma pan tak białe zęby? - Nie jestem żadnym bobrem, tylko pana anestezjologiem... -.- Przychodzi blondynka do lekarza. - Proszę się rozebrać - mówi lekarz. - Gdzie położyć rzeczy? - Obok moich. Przed operacją... - Panie ordynatorze, czy będzie mnie pan osobiście operował??? - Tak, lubię przynajmniej raz na rok sprawdzić, czy jeszcze coś pamiętam.... To tyle ode mnie na początek
  5. Cześć, Dobry pomysł z tym forum To może ja zacznę - ciekaw jestem jak jest w innych miastach. Skończyłem właśnie we Wrocławiu 3ci rok. Teraz czeka mnie m.in. farma. Z tego co wiem przez lata obowiązywał Kostowski, ale w zeszłym roku zmieniono podręcznik na Mutschlera. Ja zawsze uważałem, że przedmiot jest zawsze jeden i uczyć należy się z książki, która najlepiej "leży". Jakie macie sugestie? Z jakich książek uczycie się w innych miastach? Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.