Napisano 2 Sierpień 201213 l comment_23254 Jestem na pierwszym roku na lekarskim i szukam pokoju w mieszkaniu z osobami z wydziału albo osób z wydziału chętnych do wspólnego wynajęcia mieszkania we Wrocławiu. Jakby co to można pisać na priv albo lepiej dzwonić (608469554). Zgłoszenie
Napisano 6 Sierpień 201213 l comment_23266 Ja szukam współlokatorów, bo mieszkanie już mam... Szczegóły w moim wątku : . Byłbyś/byłabyś zainteresowany/a. Zgłoszenie
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.