Napisano 11 Kwiecień 20224 l comment_58580 W naszej przychodni pracujemy z oprogramowaniem Comarch Optimed NXT. Mam możliwość korzystania z programu od jakiś kilku miesięcy. Duży plus za funkcje pomocy w rozliczeniach w Narodowej Fundacji Zdrowia czy rejestrowanie wizyt. Oprogramowanie działa na wszystkich systemach operacyjnych. Oferuję z punktu widzenia rejestratora medycznego. Polecam. Zgłoszenie
Napisano 13 Kwiecień 20224 l comment_58700 My niedawno przeszliśmy na system firmy Comarch, znalazłam linka https://www.comarch.pl/healthcare/produkty/comarch-optimed-nxt/ Generalnie wszyscy są bardzo zadowoleni. Lekarze, recepcja oraz laboratoria. Czyli nie tylko zarząd ;) Zgłoszenie
Napisano 20 Kwiecień 20224 l comment_59115 Korzystamy z Optimed NXT. System bardzo przejrzysty, łatwo się go obsługuje, dużo funkcji, e-recepty, e-wuś. :) Zgłoszenie
Napisano 20 Kwiecień 20224 l comment_59118 Optimed NXT będzie bardzo dobrym wyborem. Super intuicyjny i bardzo miły dla oka. Szybko się rejestruje pacjentów. Nie ma czego zarzucić Zgłoszenie
Napisano 21 Kwiecień 20224 l comment_59217 Optimed spisze się świetnie. Rejestracja pacjentów przebiega błyskawicznie, banalny w obsłudze, nigdy się nie zaciał. Dobrze zrobiony system z wieloma zaimplementowanymi funkcjami. Ewuś erecepty, personalizacja pod swoją placówkę. Zgłoszenie
Napisano 21 Kwiecień 20224 l comment_59226 Dobrą opcją jest Optimed NXT. Bardzo rozbudowany system w opcje, ale nie jest ani trochę skomplikowany w obsłudze. Przejrzysty, szybki. Można wystawiać e recepty. Polecam Zgłoszenie
Napisano 22 Kwiecień 20224 l comment_59287 U siebie korzystamy z Comarch NXT. Bardzo dobry system, szybki i łatwy w obsłudze. Umawianie wizyt i rejestracja pacjentów jest bardzo szybkie. Nie zacina się i działa na każdym systemie operacyjnym Zgłoszenie
Napisano 22 Kwiecień 20224 l comment_59288 Do placówki polecam Optimed NXT. Super system bardzo rozbudowany i działa płynnie. Pomimo ilości funkcji nie jest trudny w obsłudze. U nas działa nawet na słabych komputerach bez zacięć także jesteśmy zadowoleni Zgłoszenie
Napisano 23 Kwiecień 20224 l comment_59607 Polecam zapoznać się z NXT od Comarch. Na prawdę super zaprojektowany system, bardzo rozbudowany. Do tego pomimo ilości funkcji nadal jest bardzo łatwy w obsłudze. Można rejestrować pacjentów bardzo szybko jak i lekarze moga wystawiać e recepty :) Zgłoszenie
Napisano 24 Kwiecień 20224 l comment_60140 Optimed jest godny polecenia. Nie zacina się, działa bardzo dobrze. Nie zawodzi na codzień. Bardzo przyjemny w użytkowaniu :) Zgłoszenie
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.