Zawartość dodana przez Aniabal
-
Prezent dla taty
Mój tata jest majsterkowiczem i zawsze cieszą go prezenty, które znajdą zastosowanie w jego warsztacie. Ostatnio na przykład przeglądałam takie narzędzia jak suwmiarki limit , które sam jakiś czas temu oglądał, z myślą kupna. Ja postanowiłam go uprzedzić i sprawić mu taki właśnie prezent.
-
Sprawdzony producent sprzętu medycznego - pytanie
Szukam sprawdzonego producenta sprzętu medycznego. Interesuje mnie dokładnie elektrokardiograf. Już kilka razy obiła mi się o uszy nazwa String. Odszukałam ich w Internecie i mają tam właśnie poszukiwane przeze mnie aparaty EKG. Jest Wam znany może ten producent sprzętu medycznego? Spotkaliście się z aparaturą medyczną String?
-
odzież medyczna nowa kolekcja :)
Osobiście polecam odzież medyczną tej firmy http://uniformix.bravesites.com/ - wyróżnia je przede wszystkim najlepsza jakość materiałów i sposób wykonania. Poza tym mają ciekawe wzory i fasony.
-
27 latek chciałby studiować medycynę - POMOCY !
Mi się wydaje, że jest to jak najbardziej możliwe - sama nie zaczynałam zaraz po liceum dobrze, że znasz angielski biegle, ja uczę się dodatkowo w http://www.berlitz.pl/pl/warszawa_ul_postepu/ wszystko po to, żeby się dostać na zagraniczny staż. To one dają duże szanse młodym lekarzom i samo wkuwanie anatomii nie wystarczy, po moim roku widzę ile osób chce wyjechać się podszkolić za granica, żeby potem mieć lepszy start w Polsce.
- pójść na english devision?
- Zakup pierwszego stetoskopu
-
Szkła kontaktowe
Mam zamiar zmienić okulary na szkła kontaktowe. Znalazłam już nawet sklep z dobrymi cenami (tu reklama sklepu) , tylko waham się czy to będzie dobre rozwiązanie. Do tej pory nie miałam styczności z soczewkami i zastanawiam się, czy to będzie dla mnie dobre rozwiązanie. Chyba najlepiej będzie wybrać się do lekarza i zapytać go o opinię, jednak tu również chciałabym zaczerpnąć opinii. Czy ktoś z Was nosi szkła kontaktowe? Są wygodniejsze od okularów?
-
Jak dobrze być lekarzem (chorym psychicznie)
Wspomnieliście coś o alkoholizmie - moim zdaniem nie ma niestety gorszego nałogu. Mój ojciec, chirurg jest alkoholikiem. Obecnie przebywa na detoksie . Uwierzcie mi, że ludzie którzy pracują w tego typu ośrodkach nieraz mają ciężej niż w szpitalu.
-
Szkolenie BHP dla pracowników służby zdrowia
Co sądzicie na temat szkolenia, które jest przeznaczone dla pracodawców służby zdrowia, w tym osób kierujących publicznymi i niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej ? Mam na myśli https://e-specjalistabhp.pl/szkolenia-bhp/coursedetails,256,szkolenie-okresowe-bhp-dla-pracodawcow-sluzby-zdrowia.html zastanawiam się nad tym tylko nie wiem keidy będzie dobry moment - a myślę, że może się przydać w przyszłości
-
Dlaczego ja, trudne sprawy itd.
Tak na prawdę ciężko wyczuć skąd wziął się taki trend - pewnie my tego nie zrozumiemy ale fakt jets taki, że schemat się powtarza: najczęściej niechciana ciąża albo i leczenie narkomanii - zawsze jakaś patologiczna przypadłość.
-
Stres i nerwica wśród studentów medycyny - zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Wyniki jakieś udostępnisz na koniec?
-
Ukraina
Niby sytuacja trochę się tam uspokoiła, ale nigdy nie wiadomo coś się wydarzy. Najbardziej muszą się bać chyba ludzie mieszkający blisko granicy.
- Jakiej firmy odzież medyczną polecacie?