To faktycznie nieźle, ja pomimo tego, że studiuje w Olsztynie nigdy nie miałem praktyk w WSS w Ol, tylko zajęcia, więc kontaktu z pielęgniarkami nie mam za wiele, ale ogólnie oddziały kliniczne (tzn. pracownicy) są dobrze nastawieni do studentów. Polecam też szpital MSWiA jeśli chodzi o praktyki z chirurgii, świetna kadra, która dużo chce pokazać i przekazać!