Zawartość dodana przez BartoszDzieński
-
Zmiany narządowe w ginekologii
- Rezydentury - jesień 2014
- Rezydentury - jesień 2014
- Darmowa platforma do rozwiązywania egzaminów LEP - mylep.pl
-
Rezydentury - jesień 2014
Ilość miejsc jest obraźliwie mała, tak jak poprzednicy pisali, w systemie 0-1, z wyłączeniem interny i pediatrii, a niby idziemy w kierunku większej specjalizacji lekarzy. Zastanawia mnie natomiast fakt, że na stronie urzędów (np. w pomorskim) jest bardzo dużo wolnych miejsc szkoleniowych, które w ogóle się nie zapełniają. Wie ktoś co jest przyczyną takiego stanu?
-
Prosiłbym o tłumaczenie na polski
"Niewykorzystane rezydenckie miejsca szkoleniowe, przyznane na dane postępowanie kwalifikacyjne dla danego województwa w danej dziedzinie medycyny, wojewoda może dodatkowo przyznać lekarzom, którzy brali udział w postępowaniu kwalifikacyjnym na te miejsca szkoleniowe i zajęli kolejne najwyższe miejsca na liście rankingowej, uwzględniając wszystkie dziedziny, w których były przyznane miejsca szkoleniowe objęte rezydenturą." Taki zapisek znalazłem na stronie Pomorskiego UW, ale nie do końca rozumiem co on miałby znaczyć. Komu wojewoda może przyznać te miejsca wolne?
- Sprzedam książki chirurgia i kardiochirurgia
-
Są szansze?
temat odpowiedział BartoszDzieński → na Albercik92 → Zapytaj studenta medycyny - gorąca linia dla kandydatówNa marzenia nigdy nie jest za późno. Napisz maturę, złóż papiery i kończ studia. Cóż tu więcej radzić, dostać się na rat med nie jest bardzo trudno
-
Powiadomienia nie działają
Ja niestety muszę opierać się na powiadomieniach mailowych, gdzie mam bezpośrednie linki
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
-
Powiadomienia nie działają
Po kliknięciu "dzwonka" pojawia się tylko %s odpisał na %s a po kliknięciu tego ustrojstwa: 400 Bad Request Można coś z tym zrobić? Tylko u mnie to nie działa?
-
MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY W KOLARSTWIE SZOSOWYM
Świetna sprawa
- jak rozpoczac specjalizacje?
- Jak rozpoczyna się staż po studiach?
-
Studia a specjalizacja
Wszystko co mówicie to faktycznie prawda. Jestem zapisany od jakiegoś czasu na koło ginekologiczne i postaram się coś działać i bywać na oddziale, aczkolwiek nie pracować chciałbym później gdzie idziej, więc o wychodzeniu miejsca nie będzie mowy, ale ciekawi mnie ten aspekt zaświadczenia, że się coś robiło, o co dokładnie chodzi? Chciałbym robić za to specjalizację w Trójmieście, najwięcej miejsc jest zawsze w szpitalu klinicznym, w klinikach jest faktycznie aż tak źle?
- Jak rozpoczyna się staż po studiach?
-
Pomóżmy Aureliuszowi zostać Iron Manem :)
Kilka minut? To ja nie wiem co trzeba by robić, toż to zajmuje 30 sek
-
Rekrutacja - Wydział Nauk Medycznych, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
odpowiedź w temacie odpowiedział BartoszDzieński → Forum WNM Uniw. Warmińsko-Mazurskiego w OlsztyniePróg punktowy w tym roku wynosił 432 pkt, czyli na nasze - 216 pkt.
- Studia a specjalizacja
-
Anestezjologia i dermatologia - co polecacie?
Jak w temacie, co byście polecili, tak żeby mieć jakieś podstawy?
-
Neurologia- jaka książka?
Ja bym polecił ze swojej strony mała triadę, która u mnie jest niezbędna (właśnie zresztą mam blok z neuro) "Neurologia" Mumenthaler + "Diagnostyka chorób układu nerwowego" Hermana + Prometeusz t.3. Starczy myślę dla każdego
-
Pomóżmy Aureliuszowi zostać Iron Manem :)
Jestem dobrym człowiekiem i zagłosowałem
-
Ratownicy na motocyklach
Moim zdaniem jest to bardzo trafiony pomysł, szczególnie, że już sprawdzone. Także koszty samego rozwiązania nie są aż tak duże, szczególnie, że czasami można by zaoszczędzić wyjazdu karetki z całym zespołem.
-
Ginekologia - dostępność miejsc specjalizacyjnych
Na prawdę? Jak można to sprawdzić?
-
Czego teraz słucham?
Mnie już ogarnia klimat świąteczny,a więc: