Zawartość dodana przez Kawa
-
Dlaczego ja, trudne sprawy itd.
Ludzie to oglądają namiętnie, o czym świadczy ilość reklam w czasie tych programów...
-
Progi 2013 - lekarski i lekarsko-dentystyczny
No tam, gdzie wprowadzą podstawową matematykę na pewno wzrosną.
-
Czego teraz słucham?
Lana Del Rey - Dark Paradise
-
Progi 2013 - lekarski i lekarsko-dentystyczny
Myślę, że będą porównywalne, jak w tym roku, więc na maturze trochę postarać się pewnie będzie trzeba
- CZY 31-LATKA MOZE STARTOWAC NA MEDYCYNE MAJAC STARA MATURE
- Farmakologia
- Jak rozpoczyna się staż po studiach?
- Choroby wewnętrzne
-
Odpracować studia i rezydenturę...
Czyli jeszcze nie wiadomo, czy to wejdzie w życie?
- Zakup pierwszego stetoskopu
-
Przywitajmy się!
Cześć, tu Karolina, studiuję w Gdańsku, obecnie zamierzam zacząć szósty rok. Poza medycyną uwielbiam czytać, rysować, czasem wybiorę się na jakiś dobry film. Co do specjalizacji, to im dalej w las, tym mniej zdecydowana jestem, ale ogólnie coś internistycznego.