Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

MedFor.me - Medycyna. AI. Obiektywnie

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Blacknred

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Blacknred

  1. Jestem komputerowym matołem, ale przydał by się format 851x315 czyt. zdjęcie w tle na facebooku.
  2. temat odpowiedział Blacknred → na BlacknredRekrutacja
    Nie było mnie trochę na forum bo całkowicie się poświęciłem maturze. Niestety wczorajsza fizyka wygrała także Wrocław już odpada. Nadal w moim przypadku liczę na ŚLUM.
  3. Ja mam pytanie odnośnie wydziałów lekarskich. Mam rozumieć ,że jest oddzielna rekrutacja na te wydziały? Oddzielne opłaty? I czy jakieś różnice są pomiędzy 1 i 2 wydziałem.
  4. Tak mnie ciekawi czy ktoś się może wie jak kiedyś wyglądał egzamin na akademie medyczne? Bo teraz to po prostu matura ze zmienionym tytułem na górze.
  5. Lepiej późno niż wcale. Nie wiem jak wygląda taki egzamin, jeżeli jest na kształt matury to oczywiście polecam podręczniki ze szkoły średniej. Biologia i chemia wyd. Operon całkiem wystarcza ,jeżeli chcesz jeszcze coś rozszerzyć to Biologia Villego tylko ,ze tu już wchodzi w grę cena 130 zł. Jeżeli chodzi o same zadania to polecam Witowskiego Biologię i Chemię razem 4 tomy łącznie około 5000 zadań.
  6. Otwierałem to w takim stresie jakby to były moje wyniki Ostatnio mi odwala uczę się po 7 dni w tygodniu i tylko o tym myślę. Te 135 pkt na niestacjonarne jednak podnosi na duchu.
  7. Na jakiej zasadzie się dostaje do Zabrza? Składam papiery normalnie do Katowic i jak tam się kończą miejsca to przenoszą mnie do Zabrza czy od razu wybieram wydział? Ile miejsc jest w Zabrzu ?
  8. Nie mogę sobie poradzić. Jaki jest próg rekrutacyjny na studia niestacjonarne na SUMie ?
  9. Moim zdaniem każdy oczywiście powinien się kierować zainteresowaniami ale ja bym też patrzył na rozwój danej specjalizacji, warto jest się uczyć czegoś nowego rozwijać a nie przez 40 lat tłuc 3 zabiegi.
  10. Nie uważam się za lepszego ani nawet za jakiegoś troszeczkę dobrego. Mam WIELKĄ motywację, uczę się dużo ponieważ nie jest tak ,że po pierwszym przerobieniu jakiegoś działu wszystko załapałem. No ale spróbuję na Wrocław, Poznań, Katowice i może Lublin.
  11. Czyli wszystko sprowadza się do jednego, że każda uczelnia dla każdego będzie inna, nie da się wyprowadzić jakiś ogólnych wniosków.
  12. Zdaję fizykę ponieważ jestem z Wrocławia. Zapewne wyląduje w Zabrzu-Katowicach ale od razu głupi
  13. Nadal jest nagroda za pierwszego faceta który zajdzie w ciąże? Bo ostatnio cienko z kasą u mnie.
  14. Uważa tak strona uczelni. No i we środowiskach maturzystów też są takie odczucia.
  15. W mojej głowie narodziło się takie pytanie dlaczego Poznań uważa się za najlepszą uczelnie? Pieniądze?
  16. Nie studiuję jeszcze więc moja wypowiedź nie jest poparta jakimiś argumentami. Nie wiem także jak wygląda bycie specjalistą tej dziedziny w Polsce mianowicie stawiam na Kardiochirurgie.
  17. Moim zdaniem kolejne szufladkowanie ludzi.
  18. Może i mnie ukamieniujecie ale jestem za aborcją do jakiegoś pewnego okresu w rozwoju płodu.
  19. Ja jestem po klasie biologiczno-chemicznej i tak jak we wszystkim jest klasa i 'klasa'. Fizykę zawsze miałem kiepską nie mówiąc już ,że w 3 klasie nie było jej w ogóle. Nie wiem jak wygląda ta sprawa fizyki na studiach mam nadzieje ,że się dowiem w tym roku bo poprawiam maturę i spróbuję i chcę spróbować swoich sił na uczelni medycznej.
  20. Mam w rodzinie chirurga który niestety pracuje na oddziale ratunkowym. Nie muszę chyba mówić ,że robi drugą specjalizacje a tytuł chirurga tutaj się nie liczy. Czy jest zadowolony z zarobków? Zdecydowanie nie może narzekać. Natomiast sama praca jest uciążliwa, dużo pisania papierków dużo użerania się z ludźmi a właściwie z marginesem społeczeństwa który uważa ,że jest w szpitalu królem. No i oczywiście stres który na tym oddziale to chleb powszedni.
  21. No tak patrząc na Wrocław to 20 pkt mniej przy rekrutacji. Nie wiem jak z innymi uczelniami bo jeszcze nie sprawdzałem. Znacie osobiście studentów niestacjonarnych? Rozumiem ,że studiują razem ze stacjonarnymi?
  22. Interesujące. Ja osobiście Biologii uczę się sam robię zadania Witowskiego pewnie wiele osób słyszało o tej książce. Natomiast z chemii i fizyki korepetycje i zadania. Nie studiuje już ani nie chodzę do szkoły do matury podchodzę drugi raz.

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.