Zawartość dodana przez Blacknred
-
Twój wkład w promocję MedFor.me
Jestem komputerowym matołem, ale przydał by się format 851x315 czyt. zdjęcie w tle na facebooku.
-
Tegoroczni kandydaci.
Nie było mnie trochę na forum bo całkowicie się poświęciłem maturze. Niestety wczorajsza fizyka wygrała także Wrocław już odpada. Nadal w moim przypadku liczę na ŚLUM.
- Rekrutacja - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
- przygotowanie do egzaminu wstepnego
-
przygotowanie do egzaminu wstepnego
Lepiej późno niż wcale. Nie wiem jak wygląda taki egzamin, jeżeli jest na kształt matury to oczywiście polecam podręczniki ze szkoły średniej. Biologia i chemia wyd. Operon całkiem wystarcza ,jeżeli chcesz jeszcze coś rozszerzyć to Biologia Villego tylko ,ze tu już wchodzi w grę cena 130 zł. Jeżeli chodzi o same zadania to polecam Witowskiego Biologię i Chemię razem 4 tomy łącznie około 5000 zadań.
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Jaka jest Waszym zdaniem najciekawsza specjalizacja?
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
-
Przywitajmy się!
Nadal jest nagroda za pierwszego faceta który zajdzie w ciąże? Bo ostatnio cienko z kasą u mnie.
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Jaka jest Waszym zdaniem najciekawsza specjalizacja?
- Co dla kobiet, co dla facetów - podział specjalizacji.
-
Aborcja - tak czy nie?
Może i mnie ukamieniujecie ale jestem za aborcją do jakiegoś pewnego okresu w rozwoju płodu.
-
Czego teraz słucham?
- mat-fiz / bio-chem po czym łatwiej na medycynę?
Ja jestem po klasie biologiczno-chemicznej i tak jak we wszystkim jest klasa i 'klasa'. Fizykę zawsze miałem kiepską nie mówiąc już ,że w 3 klasie nie było jej w ogóle. Nie wiem jak wygląda ta sprawa fizyki na studiach mam nadzieje ,że się dowiem w tym roku bo poprawiam maturę i spróbuję i chcę spróbować swoich sił na uczelni medycznej.- Lekarz ratunkowy - współczesny Leonardo da Vinci czy przegrany frustrat?
Mam w rodzinie chirurga który niestety pracuje na oddziale ratunkowym. Nie muszę chyba mówić ,że robi drugą specjalizacje a tytuł chirurga tutaj się nie liczy. Czy jest zadowolony z zarobków? Zdecydowanie nie może narzekać. Natomiast sama praca jest uciążliwa, dużo pisania papierków dużo użerania się z ludźmi a właściwie z marginesem społeczeństwa który uważa ,że jest w szpitalu królem. No i oczywiście stres który na tym oddziale to chleb powszedni.- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- Gdzie przygotować się do matury na medycynę?
Interesujące. Ja osobiście Biologii uczę się sam robię zadania Witowskiego pewnie wiele osób słyszało o tej książce. Natomiast z chemii i fizyki korepetycje i zadania. Nie studiuje już ani nie chodzę do szkoły do matury podchodzę drugi raz.- Porównanie uczelni medycznych - progi i wymagane przedmioty na maturze
- mat-fiz / bio-chem po czym łatwiej na medycynę?
Powiadomienie o plikach cookie
By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.