-
Czy studia medyczne są piekłem ?
Dobrze powiedziane
- Zabawki
-
Zamachy terrorystyczne - kto się boi?
przecież w lipcu będą ŚDM, wtedy to dopiero może dojśc do zamachów
-
Filmy, które warto obejrzeć
coś mi się to kojarzy, ale chyba nie oglądałam
- Nienawiść w sieci / w realu
- Monitoring w szpitalu
-
Program studiow
za wiele osób tutaj nie piszę
-
Oceny na medycynie
I bardzo dobrze powiedziane
- Czekałem do lekarza 4 godziny ...
- Motocykliści na drogach niosą śmierć...
- Lekarz po splenektomii
- Pediatria
-
Rutinoscorbin - bierzecie?
biorę tylko wtedy gdy mam grypę
-
Co jak mi się nie uda
Nie wszyscy są do wszystkiego stworzeni. Ja kiedyś chciałąm być pediatrą, marzenia przeszły i uczę się jako kosmetyczka w Wyższej Szkole PRzedsiębiorczości w Warszawie na studiach pierwszego stopnia. Nie płacze z tego powodu, wręcz jestem zadowolona, zdobywam dużo praktyki, mamy świetne sale do nauki swojego zawodu, a myślę w przyszłości o swoim gabinecie kosmetycznym, nie myślę, że się nie uda, nie biorę nawet tego pod uwagę
-
serial komediowy "Stażyści"
Serial fajny, taki dla odmużdzenia.
wiejska
Members
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta