Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

MedFor.me - Medycyna. AI. Obiektywnie

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lumen

MD
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lumen

  1. Jak Cię to jara to oczywiście że warto Dwa lata w tą czy w tamtą, bez różnicy
  2. Mam sugestię. W widoku głównej strony forum, w panelu po prawej stronie jest właściwie wszystko - nowe tematy, wpisy na blogach, zmiany statusów, nowe pliki... Z wyjątkiem nowych postów! Dałoby się to dodać?
  3. Niemądry komentarz: o__O Mądry komentarz: Szczerze? Pomysł szalony i raczej, jak na nasze realia, niewykonalny. Aczkowiek sensowny. Pod warunkiem, że te pytania byłyby naprawdę rzetelnie i z sensem przygotowane.
  4. Mam do sprzedania fartuszek kupowany w uniformix.pl, dokładnie ten model: http://www.uniformix...rekaw-JC17.html Rozmiar 40. Długie rękawy, długość do kolan, standardowy kołnierz, trzy pojemne kieszenie (mały szczeklik, stetoskop, długopisy i wszelkie inne pierdoły mieszczą się bez problemu). Używany rok, zadbany, ma na lewej dolnej kieszeni na szwie rozprucie długości ok. 1 cm, poza tym bez uszkodzeń, plam, dziur. Cena: 39zł Wysyłka: zależy jak kto chce. We Wrocławiu można odebrać osobiście w okolicy kampusu AM. (teraz już UM ) Fotki real, wymiary, cokolwiek na życzenie. Kontakt: PW/ten temat. GG: 6268221
  5. "Onkologia : podręcznik dla studentów i lekarzy / pod red. Radzisława Kordka ; współpraca redakcyjna Jacek Jassem [i in.]. - Wyd. 3 popr. i uzup. - Gdańsk : Wydaw. Via Medica, 2007." Dostępne chyba ze trzydzieści egzemplarzy
  6. temat odpowiedział Lumen → na chiraDolnośląskie
    To jest Katedra Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej na Borowskiej?
  7. Zasady gramatyczne są proste i jasne dopóki człowiek nie natknie się na wyjątki Ale poza nimi wszystko jest proste i logiczne
  8. Stanowczo za dużo chromosomów Y w tym temacie Anna, III rok AM Wrocław Skonkretyzowanych planów na przyszłość na razie nie mam (zabiegówka? ) a z takich pozamedycznych zainteresowań to uwielbiam książki (fantastykę, ale nie tylko)
  9. temat odpowiedział Lumen → na LumenMedical Doubts Corner
    Wiecie co... Durnotę palnęłam Bo nie punkt LAnzmanna tylko LEnzmanna i już tutaj google coś wie Ale generalnie temat do kasacji i sorka za zamieszanie
  10. Mam problem ze znalezieniem jakichkolwiek informacji o tym punkcie, wiem tylko że może być bolesny przy zapaleniu wyrostka, nie ma go w moich książkach a internet dziwnie milczy na jego temat Czy ktoś byłby tak miły i napisał mi co nie co o tym punkcie?
  11. Toż mówię że ceny dla kosmitów chyba
  12. Według najnowszych danych na stronie Akademii 320 za trójkę, 350 za dwójkę w Bliźniaku W Jubilatce ceny z kosmosu
  13. Taaak- bo oczywiście wszyscy są tutaj bardzo zainteresowani opinią studenta 3-4 roku. Zwłaszcza w kwestii wyboru specjalizacji i wizji przyszłości medycyny [...] Trochę pokory ;p A Twoim zdaniem na którym roku trzeba być, żeby móc się wypowiadać na ten temat? Poproszę wykaz najlepiej w formie tabelki. Lubię tabelki. Swoją drogą wydawało mi się że w logo strony napisane jest "Forum STUDENTÓW MEDYCYNY i lekarzy".
  14. Ufff co za ulga A od znajomej studentki stomatologii wiem że mycie 2x dziennie i nitkowanie 1x dziennie to podstawa Płyn jest tylko dodatkiem
  15. Żesz kurna no, przez przypadek zaznaczyłam 2/tydzień, myślałam że to 2/dzień
  16. Wyobraź sobie zajęcia trwające nominalnie 4,5 godziny, w praktyce może godzinę - pół godziny krócej. Dostajesz materiały (materiał biologiczny i różne testy laboratoryjne do niego) i... nic. Nic kompletnie, żadnego wyjaśnienia co i dlaczego, po co i w jakim celu. Owszem, dostajesz drukowane instrukcje, tylko że: a) nie ma czasu ich czytać w całości, bo trzeba wykonać doświadczenia, są napisane językiem dla specjalisty i przeciętny człowiek mało co rozumie... A i dodam że to nie tylko studenckie podejście, prowadzący wymagają JAKICHKOLWIEK sprawozdań, czasem może pomarudzą jak jest całkiem wzięte z sufitu, ale w końcu i tak zaliczą... To ja się pytam - czy ten przedmiot w takim kształcie MA sens?
  17. temat odpowiedział Lumen → na meomartinoSprzęt medyczny
    uniformix.pl Ceny powiedzmy że rozsądne ale za to jakość świetna i wszystkie kolory jakie tylko sobie wymarzysz
  18. No tak to nie, mogłoby się pomylić
  19. Zrób, proszę zdjęcie kilku stron albo skan? Mogą być te kolorowe albo te czyste. Chciałabym zobaczyć jak wygląda taki dodruk.
  20. Mam ja sobie przedmiot mikrobiologia. Tylko że - jak wszyscy twierdzą - nie ma do tego przedmiotu jednego dobrego podręcznika. Podobno u nas wszyscy uczą się z podręcznika Virelli, ale dla mnie to jest bełkot. Kompletnie bez ładu i składu napisane, no i zdarza się że nie wszystko co potrzebne tam jest. Z kolei Zaremby i Murraya nie miałam jeszcze w rękach. Warto zainwestować w którąś z nich? Z tym że Murray może i jest nowy, kolorowy i z obrazkami, ale kosztuje prawie dwie stówy :/ A może znacie jeszcze jakieś inne dobre podręczniki?
  21. temat odpowiedział Lumen → na veloWyjazdy-Imprezy-Konkursy
    Załapałam się tylko na kawałeczek operacji żylaków powrózka nasiennego Ale sam pomysł jest fantastyczny, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie coś podobnego
  22. Chyba myślę po kobiecemu. Miesiączka = krwawienie z wewnątrz. Z penisa więc? Pytanie czy to krwiomocz czy tak sobie cieknie. Nasuwa mi się schistosomatoza, ale już mi się kończą pomysły.
  23. Żeby się dostać na Wydział Wojskowo-Lekarski w Łodzi trzeba mieć wojskowego w rodzinie. Łodzianie, potwierdzicie? Specjalizację wybiera się na trzecim roku/ewentualnie: studia trwają pięć lat. Ciągłe pytania: "Wybrałaś już specjalizację" oraz "Mieliście już w prosektorium? Dużo was zemdlało?" a gdy się dowiadują że nikt, to "Ło... Twardzi jesteście" Kupujemy od grabarzy czaszki wykopane z grobów, które potem odsprzedajemy młodszym rocznikom wywieszając zaszyfrowane ogłoszenia w Katedrze Anatomii. Medycyna to studia dla geniuszy. Normalny człowiek by sobie nie poradził. Siedzimy nad książkami od rana do nocy i od nocy do rana (no dobra, to czasem prawda... ale tylko w czasie sesji). I nie wiem jak was, ale mnie straszliwie denerwuje jak nowo poznani ludzie po usłyszeniu odpowiedzi na pytanie "Co studiujesz?" patrzą na mnie z takim lekko przerażonym podziwem: "Łał... Medycyna?". Tak jakbym była przez to nie wiadomo jak zajebista xD I nie idzie im przetłumaczyć, że dla mnie ich "automatyka i robotyka" czy insza "politologia stosowana" to tak samo czarna magia jak dla nich medycyna

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.